Základní informace

Domov na Kalvárii je soukromým zařízením poskytujícím registrovanou sociální službu Domov pro seniory. Nachází se na poutním místě Kalvárie v Jaroměřicích u Jevíčka v těsné blízkosti areálu, který byl roku 2018 prohlášen národní kulturní památkou.

Domov na Kalvárii prošel v minulých letech rozsáhlou rekonstrukcí. Bezbariérový přístup je v zařízení zajištěn dvěma výtahy.

Zobrazit služby

Ubytování

Na výběr jsou jedno-, dvoj- a třílůžkové pokoje. Součástí pokoje je lůžko, noční stolek, uzamykatelná šatní skříň, židle a stůl. Je možné je dovybavit vlastním zařízením. K dispozici je připojení k TV a internetu. Je možné využívat společenské místnosti. Kouření je umožněno ve zvláštních místnostech.

Společenské místnosti s knihovnou a Tv se nachází v prvním i v druhém patře. Na chodbách jsou společná sociální zařízení se sprchou.

Klienti mají také možnost v rámci ubytování navštěvovat solno-jódovou jeskyni.

Kouření je povoleno pouze v kuřárně domova, která je umístěna v prvním patře.

Stravování

Celodenní stravování je klientům zajišťováno prostřednictvím vlastní kuchyně. Klientům nabízíme běžnou i dietní stravu v podobě pěti jídel denně. Strava je podávána v závislosti na možnostech klientů v jídelně, v každém patře ve společných prostorách nebo na pokojích klientů.

Neváhejte nás kontaktovat!

Máte zájem o naše služby? Zajímá Vás jak podat žádost?

Kontaktovat